نهالستان فرتاک
خانه / نهال یکساله پالونیا / آخرین قیمت خرید نهال یکساله پالونیا در آذربایجان

آخرین قیمت خرید نهال یکساله پالونیا در آذربایجان

پالونیا را به عنوان درختی که بومی کشورهایی چون آمریکا، چین و ژاپن و کره  است می دانند. پالونیا دارای گونه های مختلف است. رشد سریع پالونیا و سازگاری بالا در مناطق مختلف و به دلیل کاربرد های بسیاری که دارد یکی از مناسب ترین نوع درخت ها شناخته شده است. فروش عمده نهال پالونیا از طریق بزرگ ترین واحد فروش عمده نهال پالونیا در آذربایجان صورت می گیرد. قیمت خرید نهال یکساله پالونیا نسبت به مزایا و ویژگی های این نهال که در ادامه مطالب به آن اشاره می شود، بسیار مقرون و به صرفه است.
آخرین قیمت خرید نهال یکساله پالونیا در آذربایجان

بزرگترین واحد اجرا کننده طرح زراعت چوب با کمترین هزینه در کشور

بزرگترین واحد اجرا کننده طرح زراعت چوب با کمترین هزینه در کشورپالونیا گیاهی سازگار است که شامل برگ های بزرگ قلب شکل و شکوفه های سفید مایل به بنفش می باشد. همان طور که اشاره شد نهال های پالونیا سریع رشد می کنند و به بهره برداری می رسند به همین دلیل یکی از مناسب ترین مورد ها برای کاشت جهت فراهم کردن فضای سبز و جنگل کاری است. به همین دلیل با این نوع درخت را در مکان های مختلف به ویژه پارک ها می بینیم.

پالونیا هیبرید که یکی از گونه های جدید است از ترکیب ژنتیکی چند گونه به عمل آمده است و دارای ویژگی های مختلفی است که در زیر به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم: 

  • سرعت سریع در رشد 
  • مقاوم در برابر عوامل نامساعد  
  • توانایی رشد مجدد بعد از قطع شدن ساقه 

فروشگاه نهال پالونیا به عنوان بزرگ ترین واحد اجرا کننده طرح زراعت چوب مرجع خرید و فروش بذر پالونیا در کشور است که آماده خدمات رسانی به تمام خریداران پالونیا در نقاط مختلف کشور می باشد. پیشنهاد می کنیم قبل از خرید ابتدا با متخصصین ما در این حوزه در ارتباط باشید تا اطلاعات کافی را دریافت کرده و با آگاهی بیش تر جهت خرید اقدام نمایید. 

بررسی برآورد هزینه لازم جهت اجرای طرح زراعت چوب به ازای هر یک هکتار

بررسی برآورد هزینه لازم جهت اجرای طرح زراعت چوب به ازای هر یک هکتارویژگی های ذکر شده نهال پالونیا روز به روز به کاربرد های آن در صنایع مختلف می افزاید. یکی از اهداف پرورش نهال های پالونیا به دلیل بهره برداری از چوب آن است که در زیر به تعدادی از صنایع مهمی می توانند از چوب آن بهره ببرند اشاره می کنیم:  

  • صنعت مبل سازی 
  • صنعت کاغذ سازی 
  • ساخت آلات موسیقی 
  • ساخت وسایل چوبی 
  • ساختمان سازی 

سبکی وزن چوب پالونیا یکی از اولین مزیت های  آن است. همچنین قابلیت رنگ پذیری به دلیل بافت مناسب مصرف آن را چند برابر کرده است. رشد سریع و به عمل آمدن نهال و بذر پالونیا و بهره وری سریع روز به روز جایگاه ویژه ای به آن داده است و انتخابی هوشمندانه جهت پرورش آن است. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیرحسین حاجی باقری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123776221
شماره پشتیبانی: 09126783243
آدرس کانال: fartakpaulownia@
پست الکترونیکی: fartaknahal@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اولین فروشگاه نهال یکساله پالونیا در تهران

نهال ها در بازار های ایرانی در انواع و اقسام مختلفی هستند که هر کدام مشخصات منحصر به فردی را دارا می باشند. نهال پالونیا از جمله این موارد است که در بازار ها مع

دیدگاهتان را بنویسید