نهالستان فرتاک
خانه / نهال پالونیا / بزرگترین فروشنده نهال پالونیا با قیمت کارشناسی شده در ایران

بزرگترین فروشنده نهال پالونیا با قیمت کارشناسی شده در ایران

درخت پالونیا از جمله گیاهانی است که به تازگی مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. درختی که اصالت آن به کشورهای چین، ژاپن، ویتنام و لائوس برمی گردد، ولی در حال حاضر در نقاط مختلف جهان کشت می شود. در واقع ویژگی های جالب پالونیا موجب شده تا توجهات بسیاری را به سمت خود جلب کند. پالونیا از سرعت رشد بالایی برخوردار است و از بسیاری جهت می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. چوب پالونیا برای ساخت انواع ابزار و وسایل چوبی چون مبلمان، کاغذ، ابزار ورزشی، کبریت، کارتن و… به کار می رود. برگ ها و گل های این درخت می توانند در تولید کمپوست مورد استفاده قرار بگیرند. ضمن این که به دلیل زیبایی درخت پالونیا، از آن به عنوان درخت زینتی می توان استفاده کرد. اگر به دنبال تهیه این محصول هستید می توانید به شرکت های فروشنده نهال پالونیا مراجعه کنید. برخی از شرکت ها به عنوان بزرگترین عرضه کنندگان پالونیا در ایران، این درخت را با قیمت کارشناسی شده در اختیار خریداران قرار می دهند.
بزرگترین فروشنده نهال پالونیا با قیمت کارشناسی شده در ایران

بزرگترین تیم تحقیقاتی در زمینه گیاه شناسی و پرورش نهال پالونیا و عرضه کننده به کشورهای همسایه

بزرگترین تیم  تحقیقاتی در زمینه گیاه شناسی و پرورش نهال پالونیا و عرضه کننده به کشورهای همسایه درخت پالونیا از حدود ۳۰ سال پیش وارد ایران شده است. در ابتدا گیاه شناسان نظر مساعدی نسبت به آن نداشتند. به نظر این عده پالونیا گیاهی مهاجم بود و آب زیادی مصرف می کرد. با گذشت زمان مشخص شد که پالونیا به دلیل رشد سریع و مزایای فراوانی که دارد، می تواند گیاهی بسیار مفید و سودآور باشد.

چوب پالونیا بسیار سبک، نرم و مقاوم است و با قیمت نسبتا بالایی به فروش می رسد. همه این مزایا موجب شده تا متقاضیان بسیاری برای نهال پالونیا در داحل و خارج از کشور وجود داشته باشد.

در صورت همکاری بزرگترین تیم های تحقیقاتی در زمینه گیاه شناسی و پرورش نهال پالونیا و عرضه این محصول به کشورهای همسایه می توان انتظار داشت که فرصت مناسبی برای ارزآوری کشور فراهم شود.

میزان ارزآوری و صرفه اقتصادی از پرورش و صادرات نهال پالونیا در سه سال اخیر

میزان ارزآوری و صرفه اقتصادی از پرورش و صادرات نهال پالونیا در سه سال اخیردر حال حاضر کشت و پرورش پالونیا مورد توجه بسیاری از کشورها قرار گرفته است. مدت هاست که کشورهای اروپایی کاشت پالونیا را در دستور کار خود قرار داده اند. به همین دلیل انتظار می رود که فروش نهال پالونیا با استقبال بسیاری از سوی متقاضیان مواجه شود.

فروش مستقیم نهال پالونیا به عنوان یک فعالیت تجاری می تواند برای کشور با ارزآوری بسیاری همراه باشد. بررسی میزان ارزآوری و صرفه اقتصادی از پرورش و صادرات نهال پالونیا در سه سال اخیر نشان می دهد که این تجارت تا چه اندازه می تواند برای کشور مفید واقع شود.

از طریق مراجعه به شرکت های فروشنده نهال پالونیا امکان تهیه و خرید این محصول برای خریداران و صادرکنندگان  فراهم است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیرحسین حاجی باقری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123776221
شماره پشتیبانی: 09126783243
آدرس کانال: fartakpaulownia@
پست الکترونیکی: fartaknahal@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ارزان ترین قیمت نهال پالونیا در بازار تهران

درخت پالونیا به دلیل برخورداری از بافت مناسب و استحکام فوق العاده یکی از درختان پر کاربرد در صنعت مبل سازی و کاغذ سازی است. این محصول علاوه بر اینکه چشم انداز ز

دیدگاهتان را بنویسید