نهالستان فرتاک
خانه / نهال پالونیا / قیمت خرید نهال پالونیا به منظور صادرات به کشورهای همسایه

قیمت خرید نهال پالونیا به منظور صادرات به کشورهای همسایه

یکی از درختان ارزشمند و پرفایده برای توسعه جنگل کاری و فضای سبز، درخت پالونیا می باشد که سریعا رشد کرده و برای تأمین چوب مورد نیاز کشور نیز بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. قیمت خرید نهال پالونیا به عوامل مختلفی بستگی دارد که برای استعلام قیمت به شرکت های تولید کننده گل و گیاه یا سایت های معتبر مراجعه نمایید.

قیمت خرید نهال پالونیا به منظور صادرات به کشورهای همسایه

بزرگترین مجموعه تخصصی پرورش و فروش نهال پائولونیا در تهران

بزرگترین مجموعه تخصصی پرورش و فروش نهال پائولونیا در تهرانفروش نهال پالونیا در شرکت های تولیدی و سایت های معتبر با قیمت مناسب انجام می شود که به دلیل مزایای فراوان از فروش خوبی برخوردار است. یکی از درختان زینتی است که در پارک ها و باغ ها کاشته شده و برگ های بزرگ و گل های زیبایی دارد و از ویژگی های آن می توان به: رشد سریع، مقاوم بودن در برابر کم آبی و خاک های آهکی، مقاومت در برابر شرایط اقلیمی مختلف و … اشاره کرد.

به مدت ۵ سال بعد از کاشت چوب آن قابل استفاده است که کاربرد آن در مبلمان، کاغذ سازی، کبریت سازی، پارکت،خراطی، سازه های آبی، ظروف چوبی و غیره می باشد همچنین محصولات جانبی این درخت شامل: عسل، علوفه و گودبرگ می باشد.

فروش عمده نهال پالونیا از شرکت های تولیدی و سایت های معتبر صورت می گیرد که در خرید و فروش هایی که به طور کلی انجام می شود قیمت پایین و مقرون به صرفه است و دو طرف معامله سود خوبی می برند و مشتری بیشتری جذب می شود.

بهترین گونه از نهال پالونیا که در شرایط آّب و هوایی ایران بیشترین سازگاری را دارند

بهترین گونه از نهال پالونیا که در شرایط آّب و هوایی ایران بیشترین سازگاری را دارنداین درخت گونه های مختلفی دارد که در شرایط آب و هوایی ایران نیز به راحتی رشد می کند که انواع آن عبارت است از: فارگسی، فورتونی، الونگاتا، کاواکامی، تومنتوسا و … می باشد. بوسیله کاشت بذر و قلمه زدن تکثیر می شود که معمولا تکثیر از طریق قلمه زدن رایج تر می باشد و برای اینکه رشد بهتری داشته باشد باید روش های نگهداری و پرورش آن را به طور صحیح انجام دهید و خاک مناسب، آبیاری به موقع، نور مورد نیاز و هرس کردن همچنین کودهی و … رعایت شود.

خرید اینترنتی نهال پالونیا بسیار ارزان و مناسب می باشد که با خرید غیر حضوری در وقت و هزینه صرفه جویی می شود و شما می توانید به آسانی و راحت، محصول مورد نظر خود را با کمترین هزینه خریداری نمایید و این مراکز به صورت بیست و چهار ساعت آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به مشتریان می باشند که امروزه به دلیل به روز بودن و فراهم کردن شرایط مناسب برای خرید، بسیاری از افراد آنها را انتخاب می کنند و خرید و فروش اینترنتی رونق زیادی دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیرحسین حاجی باقری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123776221
شماره پشتیبانی: 09126783243
آدرس کانال: fartakpaulownia@
پست الکترونیکی: fartaknahal@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بزرگترین فروشنده نهال پالونیا با قیمت کارشناسی شده در ایران

درخت پالونیا از جمله گیاهانی است که به تازگی مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. درختی که اصالت آن به کشورهای چین، ژاپن، ویتنام و لائوس برمی گردد، ولی در

دیدگاهتان را بنویسید